Banery

Banery to skuteczny i zarazem najtańszy sposób na zauważenie Twojej firmy oraz pre­zen­ta­cję pro­duk­tu, usługi czy wydarzenia.

Gwarantujemy precyzyjne i terminowe wykonanie zamówienia oraz sprawdzoną technologię, dzię­ki czemu dru­ko­wa­ne przez nas ban­ne­ry są tr­wa­łe (nie tra­cą ko­lo­ru), jak też od­por­ne na niekorzystne wa­run­ki at­mos­fe­rycz­ne.

W zależności od potrzeb klientów, proponujemy różne wielkości banerów: od dużych formatów do małych np. balkonowych czy na ogrodzenia.

Każdy wyprodukowany u nas baner, posiada wzmocnienie na brzegach, zapobiegające rozdarciu oraz metalowe nierdzewne oczka, rozmieszczone wg życzeń klienta.

Naszym klientom proponujemy banery drukowane, w pełnej palecie oraz najwyższą jakość materiałów:

Baner Frontlit czyli jednostronny wodoodporny materiał banerowy do reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Banery Blockout  do druku dwustronnego, posiadającą specjalną przekładkę, która nie pozwala przeniknąć światłu.

Tego typu materiał daje doskonale kryjący efekt sprawiający, że nawet przy dużym oświetleniu słonecznym baner nie prześwituje i jest bardzo dobrze czytelny po obu stronach.

Canvas, to tkanina interesująca za względu na swoją strukturę, zbliżoną do płótna malarskiego. Wydruki wykonane na canvasie charakteryzują się wysokiej jakości wydrukiem fotograficznym o dużej ostrości oraz intensywności barw. Canvas jest idealny do wykorzystania w aranżacji wnętrz (reprodukcje obrazów), a także jako materiał reklamowy.

BACK