Kasetony i potykacze

Potykacze przyciągają uwagę potencjalnego klienta. Są to nośniki plakatu, a zarazem bardzo popularna forma komunikacji z klientem. Ułatwiają lokalizację i identyfikację każdej firmy oraz produktu, będąc jednocześnie doskonałą reklamą wewnątrz jak i na zewnątrz firmy.

Wykonujemy również potykacze do pisania kredą, słu­żące do szyb­kie­go i bez­po­śred­nie­go po­in­for­mo­wa­nia klienta o naszej aktualnie obowiązującej ofer­cie czy promocjach.

Potykacze reklamowe są łatwe w montażu i w transporcie.

Podstawową zaletą kasetonów podświetlonych jest ich widoczność w dzień i w nocy, a nocą prezentują się szczególnie imponująco, dzięki czemu Państwa reklama będzie widoczna przez całą dobę. Reklamy świetlne mają większą skuteczność, przyciągają uwagę klienta, podnoszą wizualną atrakcyjność oraz prestiż każdej firmy.

Kasetony reklamowe są niezwykle trwałe i estetyczne, a co najważniejsze, doskonale sprawdzają się nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Oferujemy kasetony w różnych kolorach, jednostronne i dwustronne, mocowane pod sufitem lub do ściany.

Wykonujemy je w technologii standardowej z profili aluminiowych z licem z pleksi lub poliwęglanu.

 

BACK