Obrazy, fototapety, naklejki, szablony

Obrazy, fototapety oraz naklejki i szablony na ścianę, lodówkę, meble, szło.

Żeby nasz dom, firma zyskały nowy styl i oryginalny, indywidualny charakter, wystarczy dodać w nim fototapety, czy naklejki. Każdy czuje się lepiej w towarzystwie ulubionego symbolu, sloganu czy postaci, która ozdobi ulubiony pokój, czy przedmiot.

Ich wykonanie ze specjalnych, wytrzymałych materiałów sprawia, że nadają się do wyklejenia ścian w kuchni, jadalni, korytarzu, sypialni czy w pokoju dzieci.

Techniki naklejek:

Naklejki wykonywane są techniką ploterową z wysokiej jakości folii matowej firmy ASLAN. Naklejki oklejane są folią transportową, co ułatwia przeniesienie ich na podłoże.

Drukowane kolorowe naklejki, stworzą przytulny I przyjazny nastrój w pokoju każdego malucha, nastolatka, czy dorosłego. Pozwolą stworzyć wokół siebie świat marzeń, poczuć ciepło i bezpieczeństwo domowego ogniska.

Oferujemy także szablony malarskie do malowania wzorów na ścianę, a ich różnorodność zadowoli najbardziej wybrednego klienta.

Obrazy na płótnie canvas

Do produkcji obrazów na ścianę stosujemy profesjonalne płótno Canvas, przeznaczone do druków fotograficznych. Nie ma nic piękniejszego niż własne zdjęcie powieszone na ścianie lub ulubiona reprodukcja, czy obraz stworzony przez siebie.

Zaletą obrazów jest różnorakość form i niespotykane dotąd możliwości aranżacji pomieszczeń. Stworzymy nowoczesne obrazy jedno i wieloczęściowe np. dwuczęściowe dyptyki, trzyczęściowe tryptyki czy nawet siedmioczęściowe heptatyki do sypialni, salonu, kuchni, jadalni, pokoju dziecinnego, holu, biura itp. w różnych wymiarach i pięknych żywych kolorach.

BACK