Oklejanie szyb

Ciekawa szyba wystawowa przyciąga oko przechodniów, jest dopełnieniem wizerunku każdej firmy.

Do montażu na szybach wykorzystujemy najwyższej jakości folie niemieckiej firmy ASLAN produkowane w różnych kolorach, imitujące piaskowane szkło, witrażowe, folie z efektem lnu, śniegu i kropek.

Wykorzystywane przez nas folie do montażu na szybach takie jak lustro weneckie czy folia one way vision, nadają intymny charakter wnętrzom oraz zabezpieczają przed przypadkowym „wejściem w szybę”, co nie jest wcale rzadkością, służąc jednocześnie, jako doskonała osłona przed podglądaniem i zapewniając przy tym, dobrą przepuszczalność światła.

 

Witraże okienne Elżbiety Gizy

Giza Elżbieta (ur.1961) Malarka. Z wykształcenia dekorator wnętrz. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Zielonej Gorze- wydział Wystawiennictwo. Przez lata pracowała jako dekoratorka wnętrz i wystaw sklepowych, projektant mody i twórca reklam. Współpracowała z licznym gronem artystów także w Nowym Yorku. Prowadziła profesjonalne zajęcia plastyki w przedszkolach i szkołach- motywując i lansując MŁODE TALENTY. Zgromadziła ogromny dorobek artystyczny. Jej pomysły stały się ozdobą przedmiotów użytkowych takich jak: opakowania, loga firm, projekty ubrań i obuwia. Jej malarstwo zostało wykorzystane jako okładka strony tytułowej do fantastycznej płyty bluesowej “SIMPLY BLUES” zespołu BLUES POINT. Osobiste kontakty w środowisku artystycznym pozwoliły utworzyć grupę artystyczna w Nowosolskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku w latach 2007-2009. Do tej pory organizuje wiele wernisaży, szczególnie w ramach pomocy ludziom w podeszłym wieku. Ciągle projektuje i tworzy witraże okienne technika folii witrażowych. Obecnie pracuje w Niemczech łączac dwie kultury i oddając się swojej pasji.

Poniżej przykłady prac wykonanych przez Panią Elżbietę Gizę.

BACK