REKLAMA WIZUALNA

Reklama wizualna oddziałowuje na zmysł wzroku.
Jest to logo firmy czyli jej znak firmowy, na który składa się właściwa grafika, dobór kolorystyki oraz odpowiedni krój czcionek.
Reklama wizualna ma na celu uzyskania takiego wizerunku firmy, który wyróżni ją spośród innych dostępnych na rynku.
Firma WARSOB zajmuje się reklamą wizualną od 1996 roku. Nasi graficy posiadają pełen wachlarz kompleksowych rozwiązań, które przedstawiamy poniżej.

OKLEJANIE SZYB

Ciekawa szyba wystawowa przyciąga oko przechodniów, jest dopełnieniem wizerunku każdej firmy.

Do montażu na szybach wykorzystujemy najwyższej jakości folie niemieckiej firmy ASLAN produkowane w różnych kolorach, imitujące piaskowane szkło, witrażowe, folie z efektem lnu, śniegu i kropek.

Wykorzystywane przez nas folie do oklejania szyb takie jak lustro weneckie czy folia one way vision, nadają intymny charakter wnętrzom oraz zabezpieczają przed przypadkowym „wejściem w szybę”, co nie jest wcale rzadkością, służąc jednocześnie, jako doskonała osłona przed podglądaniem i zapewniając przy tym, dobrą przepuszczalność światła. Często stosuje się wyklejanie szyb ścianek działowych w biurach, sklepach, pomieszczeniach użyteczności publicznej foliami dekoracyjnymi.

SZYLDY I TABLICE

Szyldy i tablice to podstawowe nośniki reklamy wizualnej. Produkujemy szyldy na podłożu z płyt PCV, blachy aluminiowej, blachy ocynkowanej, plexi, spienionego pcv. Proponujemy wszelkiego typu tablice oznaczeniowe wykonane różną techniką, według ściśle ujętych norm, jak i według wzoru dostarczonego przez klienta. Wykonujemy również tabliczki hipoteczne na dom lub działkę.

Posiadamy ploter na którym możemy wykonać wydruk wielkoformatowy.

REKLAMA NA SAMOCHODACH

Każdy samochód może przynosić ogromne korzyści dzięki umieszczeniu na nim grafiki reklamującej firmę. Informacja o firmie czy produkcie dociera wówczas do większej liczby potencjalnych klientów.

Niewątpliwą zaletą reklamy na samochodzie jest stosunkowo niska cena, w przeliczeniu na potencjalną ilość odbiorców.

Jeśli nie chcecie Państwo na stałe oklejać samochodu, świetnym rozwiązaniem będzie wykonanie jej na folii magnetycznej, którą w każdej chwili można zdjąć, a potem ponownie „nakleić” na samochód.

Doradzimy i wykonamy projekt graficzny według wskazówek techniką: wycinanie ploterem, wydruk solventowy lub techniką mieszaną w bogatej palecie barw, w macie, w połysku i z folii odblaskowej. Wydrukowane obrazy laminujemy folią zabezpieczającą, dzięki czemu reklama jest odporna na warunki zewnętrzne.

BANERY

Banery to skuteczny i zarazem najtańszy sposób na zauważenie Twojej firmy oraz pre­zen­ta­cję pro­duk­tu, usługi czy wydarzenia.

Gwarantujemy precyzyjne i terminowe wykonanie zamówienia oraz sprawdzoną technologię, dzię­ki czemu dru­ko­wa­ne przez nas bane­ry są tr­wa­łe (nie tra­cą ko­lo­ru), jak też od­por­ne na Canvas, to tkanina interesująca za względu na swoją strukturę, zbliżoną do płótna malarskiego. Wydruki wykonane na canvasie charakteryzują się wysokiej jakości wydrukiem fotograficznym o dużej ostrości oraz intensywności barw. Canvas jest idealny do wykorzystania w aranżacji wnętrz (reprodukcje obrazów), a także jako materiał reklamowy.

KASETONY I POTYKACZE

Potykacze przyciągają uwagę potencjalnego klienta. Są to nośniki plakatu, a zarazem bardzo popularna forma komunikacji z klientem. Ułatwiają lokalizację i identyfikację każdej firmy oraz produktu, będąc jednocześnie doskonałą reklamą wewnątrz jak i na zewnątrz firmy.

Wykonujemy również potykacze do pisania kredą, suchościeralne słu­żące do szyb­kie­go i bez­po­śred­nie­go po­in­for­mo­wa­nia klienta o naszej aktualnie obowiązującej ofer­cie czy promocjach.

Reklamy świetlne mają większą skuteczność, przyciągają uwagę klienta, podnoszą wizualną atrakcyjność oraz prestiż każdej firmy.

Podstawową zaletą kasetonów podświetlonych jest ich widoczność w dzień i w nocy, a nocą prezentują się szczególnie imponująco, dzięki czemu Państwa reklama będzie widoczna przez całą dobę.

REKLAMA PAPIEROWA

Nie można pominąć reklamy papierowej. A są nią wizytówki, papiery firmowe, ulotki reklamowe. Nasi doświadczeni pracownicy zaprojektują graficznie każdą formę reklamy papierowej. Projektujemy okładki płyt, plakaty. Jednocześnie drukujemy plakaty muzyczne, firmowe, informacyjne.

REKLAMA NA TEKSTYLIACH

Umieszczenie loga na ubraniach, czapkach, strojach sportowych, napisów na koszulkach to znakomita  reklama. Dzięki bogatemu zapleczu magazynowemu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia niemal od ręki. Folie termotransferowe wgrzewamy w koszulki. Tworzymy grafiki na koszulkach.

OBRAZY, FOTOTAPETY, NAKLEJKI, SZABLONY

Żeby nasz dom, firma zyskały nowy styl i oryginalny, indywidualny charakter, wystarczy dodać w nim grafikę na ścianach, fototapety, czy naklejki. Każdy czuje się lepiej w towarzystwie ulubionego symbolu, sloganu czy postaci, która ozdobi ulubiony pokój, czy przedmiot.

Ich wykonanie ze specjalnych, wytrzymałych materiałów sprawia, że nadają się do wyklejenia ścian w kuchni, jadalni, korytarzu, sypialni czy w pokoju dzieci.

Oferujemy także szablony malarskie do malowania wzorów na ścianę, a ich różnorodność zadowoli najbardziej wybrednego klienta. Usługowo wycinamy szablony i grafiki z folii samoprzylepnych.

W pomieszczeniach użyteczności publicznej naklejamy reklamy i grafikę na podłogach.

Znakomitym pomysłem jest umieszczanie reklam na ścianach, elewacjach budynków, grafik na chodnikach, reklam na asfalcie, znaków na parkingach wydrukowanych na specjalnych foliach samoprzylepnych.

OBRÓBKA ZDJĘĆ

Artystyczna obróbka zdjęć to stworzenie nowego dzieła. Każdą fotografię można poddać tzw. obróbce, nadając jej niebywałe efekty: postarzyć, nadać nowy kolor, czy dowolnie zmienić ich treść, poprzez wstawienie lub usunięcie niektórych elementów. Nie ma nieudanych zdjęć, na każdym można wyeksponować najciekawsze fragmenty.

Dzięki obróbce komputerowej można zobaczyć siebie na fotografii w najciekawszych zakątkach świata lub stać się inną osobą.

BACK