Folie do szablonów do malowania i do lakierowania

Do gładkich i zaokrąglonych powierzchni Bardzo elastyczna z wyjątkowo wytrzymałym klejem ASLAN 85G
Do gładkich powierzchni Bardzo elastyczna z wytrzymałym klejem S930
Do nie pokrytych powierzchni tekstylnych Specjalny mocny klej do tekstylnych powierzchni ASLAN S390
Do fasad i chropowatych ścian Bardzo elastyczna, powstrzymuje farbę od podciekania pod folię ASLAN S41

Folie szabolonowe do piaskowania w kamieniu

Do bardzo głębokiego piaskowania w kamieniu PCV 600 µm kolor piaskowy ASLAN S62
Do głębokiego piaskowania w kamieniu PCV 340 µm kolor szary ASLAN S64
Do płytkiego piaskowania w kamieniu PCV 230 µm kolor biały ASLAN S66
Do powierzchniowego piaskowania w kamieniu PCV 180 µm kolor oliwkowy ASLAN S68
Do głębokiego piaskowania w kamieniu. Folia transparentna. PCV 340 µm kolor szaro-oliwkowy ASLAN S63

Folie szabolonowe do piaskowania na szkle

Do płytkiego piaskowania szkła PCV 230 µm ASLAN S66
Do powierzchniowego piaskowania szkła PCV 180 µm ASLAN S68

FOLIE DO SZABLONÓW DO MALOWANIA, LAKIEROWANIA I PIASKOWANIA NA RÓŻNYCH POWIERZCHNIACH

Folie szablonowe do malowania i lakierowania umożliwiają precyzyjne nanoszenie farby na wybrane powierzchnie. Nadają się do tworzenia napisów, wzorów, nanoszenia logo czy sloganów reklamowych na plandeki, samochody, banery, ściany. Folie do szablonów należy wybierać ze względu na parametry powierzchni na którą będzie nanoszona farba. Przede wszystkim ma znaczenie stopień chropowatości powierzchni. Istotne jest czy będzie ona płaska czy zakrzywiona. Folie samoprzylepne i elastyczne dopasowują się do zaokrągleń i wybrzuszeń powierzchni. Są odporne na rozdarcia i równocześnie łatwe w usuwaniu.  Mocny klej folii ASLAN powoduje wysoką przyczepność i zapobiega przeciekaniu farby pod szablon.

Folie samoprzylepne elastyczne takie jak ASLAN 85G (najbardziej uniwersalna i elastyczna folia do szablonów) są odpowiednie do robienia szablonów do lakierowania i malowania na gładkich oraz zaokrąglonych powierzchniach. Idealnie się sprawdzają do tworzenia napisów i wzorów na plandekach, samochodach i banerach reklamowych. Folia do szablonów do malowania i lakierowania ASLAN 85G jest odpowiednia nawet do lakierowania w wysokiej temperaturze.

Jeśli folia ma służyć do robienia szablonów do malowania na gładkich powierzchniach takich jak plandeki i banery optymalnym wyborem będzie folia ASLAN S 930. Odpowiednia moc kleju daje znakomitą przyczepność do malowanej powierzchni, farba nie zacieka pod szablon na krawędziach, Folia ta jest odporna na rozdarcia i łatwo usuwalna.

Folie do tworzenia szablonów do malowania i lakierowania na tkaninach muszą mieć specjalne właściwości, przede wszystkim specjalny klej. Do malowania na płótnie, markizach żaglach i materiałowych banerach sprawdzi się ASLAN S380.  Jest to samoprzylepna folia z mocnym klejem odporna na żrące farby do tkanin i rozpuszczalniki.

Do malowania zewnętrznych ścian budynków i bardzo chropowatych powierzchni wewnętrznych służy specjalna folia do tworzenia szablonów ASLAN S 41. Jest to jedyna na rynku niezawodna folia do chropowatych fasad. Bardzo elastyczne PCV układa się świetnie na nierównych powierzchniach, specjalny klej ma znakomitą przyczepność. Folia jest odporna na rozdarcia i łatwo usuwalna w jednym kawałku bez zostawiania śladów.

Folie do tworzenia szablonów do piaskowania w kamieniu, w szkle, w tworzywach sztucznych, w drewnie, metalu. Folie do tworzenia szablonów do piaskowania ASLAN mają bardzo wysoką odporność mechaniczną i nadają się do cięcia ręcznego lub przy pomocy plotera tnącego. Folie ASLAN są elastyczne i mogą być łatwo usuwane bez pozostawania śladów kleju. Różnią się grubością w zależności czy planowane jest piaskowanie w kamieniu bardzo  głębokie (ASLAN S62), głębokie (ASLAN S64), płytkie (ASLAN S66) czy powierzchniowe (ASLAN S68). Do niektórych projektów może być przydatna folia transparentna do głębokiego piaskowania w kamieniu ASLAN S63.

Do tworzenia szablonów do piaskowania szkła oferujemy dwa rodzaje folii: do płytkiego piaskowania ASLAN S66 i do powierzchniowego piaskowania ASLAN S68.

Folia  ASLAN S68 ma również zastosowanie w procesie śrutowania metalu. Śrutowanie jest metodą czyszczenia, wzmacniania (shot-peening) lub polerowania metalu. Śrutowanie jest powszechnie stosowane w przemyśle metalowym, włącznie samolotowym, samochodowym, konstrukcyjnym, stoczniowym, kolejowym i wielu innych. Folia chroni powierzchnie nie poddawane śrutowaniu.

Summary
Sprzedaż folii do szablonów do malowania, do gładkich i zaokrąglonych powierzchni, do ścian i chropowatych powierzchni. Do piaskowania w kamieniu, do piaskowania w szkle,
Service Type
Sprzedaż folii do szablonów do malowania, do gładkich i zaokrąglonych powierzchni, do ścian i chropowatych powierzchni. Do piaskowania w kamieniu, do piaskowania w szkle,
Provider Name
WARSOB,
Uczniowska 12,Warszawa,03-112,
Telephone No.+48 22 110-53-96
Description
Sprzedaż folii do szablonów do malowania, do gładkich i zaokrąglonych powierzchni, do ścian i chropowatych powierzchni. Folie elastyczne, z wytrzymałym klejem, folie z klejem do powierzchni tekstylnych. Do piaskowania w kamieniu, do piaskowania w szkle.
BACK